Novinky
Mezinárodní týden nošení 1.10. - 7.10.2018 s KiBi

Objednejte si během týdne nošení (od 1.10. do 7.10.2018) KiBi a dostanete KiBi slintáčky zdarma.  Stačí poslat naskenovaný doklad na info@kibi.cz a obdržíte slintáčky v barvě nosítka, pokud budou ještě v nabídce. Pokud už...

více
Týden opravdových plen zahájen!

Sleva až 25% na vše z kategorie Zadeček ! Neváhejte, kdo dřív přijde, ten dřív objedná :-) Ceny se zobrazují již po slevě.

více
Výrobci / značky

Platba a doprava

Úvod Platba a doprava

Jak ti to můžeme dokutálet a co na oplátku za to? 

 Zkoukni tabulku, z té to pochopí i malý človíček jako jsem já, o tobě proto vůbec nepochybuju.

 

 

Když mi tu necháš  1 200 Kč (samo a více) za tvé vysněné věcičky, nebudeš za poslání do Zásilkovny a Uloženky platit. (Transport státním českým poštovním podnikem za nula káčé je až od utracených 2999 Kč.

 

  

Způsob dodání

Věcičky do 1200 Kč

 Věcičky do 2999 Kč

Věcičky nad 2999 Kč

Česká pošta - Balík do ruky

110 Kč

110 Kč

0 Kč

Česká pošta - Balík na poštu

90 Kč

90 Kč

0 Kč

Zásilkovna.cz

29 Kč

0 Kč

0 Kč

Uloženka.cz

49 Kč

0 Kč

0 Kč

 

Platba

Příplatek

Převodem na účet

0 Kč

Dobírka

40 Kč

 

 

Jak zaplatíš? 

Autem, lízátkem? Tse, rohlíkem mě neopiješ! 


Zadarmo je platba předem na náš účet u Fíííííjoooooo banky 2000416101/2010, variabilní symbol je číslo objednávky. Ale to ti ještě stejně napíšu do potvrzení  objednávky, neboj.

 

Dobírka je za 40 kaček navíc, musím vyplňovat složenky a dopravci po mě taky chtějí příplatek.

 

Jak ti to dojde? 

 

Česká pošta neboli Státní český poštovní podnik

Pokud je to tvůj dnešní sen, tak ti to pošlu poštou, co s tebou, velký člověče. Ale musím ti říct, že mě tam to čekání s těma krabicema nebaví. A máma odtud chodí taky vždycky děsně otrávená a to si se mnou pak večer nechce ani jezdit s autíčkama. Nevím, jak jinak ji rozveselit, když ani autíčka nezabírají.

 

Vybírej z toho nejlepčího z nabídky (toho nejhoršího):

  • Balík do ruky (doručovateli, zazvoň a rychle uteč) - garance dodání na tvou adresu do druhého pracovního dne od odeslání (pokud se něco přihodí na cestě, tak se to může protáhnout).
  • Balík na poštu (rovnou to fláknou do regálů, kde to na tebe bude čekat, nic ti domů nepovezou) - garance vyzvednutí na zvolené poště následující pracovní den po odeslání (vystojíš si frontu, ukážeš občanku a dostaneš balík polepený ze všech stran samolepkama a popsaný poštovními hieroglify).  

Zásilkovna.cz a Uloženka.cz

Balíček ti nechám teleportovat na výdejní místo, které si vybereš. Chlubí se pobočkama po celé ČR, mají jich dohromady tolik, že do tolika neumím ani počítat. Tu si čekni, jestli je máš za rohem: Zásilkovna.cz a Uloženka.cz. A ta cena, zbyde ti i na lízátko.

 

Copyright 2015 - 2019 © Malý človíček